Technická a kompletační dílna | ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Technická a kompletační dílna >

Technická a kompletační dílna

         V technické chráněné dílně v současné době pracuje 24 zaměstnanců se změněnou pracovní schopností. Všem našim zaměstnancům je zajištěno plně bezbariérové pracovní prostředí a kvalitní pracovní uplatnění. Do nynějších prostor v Proseticích jsme se přestěhovali v červenci roku 2006 a k používání nám byla dána jen část budovy, bohužel jedna část dílen na jedné straně a další dílny na druhé straně budovy. Na konci roku 2007 se nám podařilo vyhrát výběrové řízení vypsané majitelem objektu (městem Teplice) a tak jsme získali prostory, které nám pomohly rozšířit dílny. Hned na začátku roku 2008 po menších stavebních úpravách, které jsme si z větší části zvládli udělat svépomocí se nám podařilo propojit celé naše dílny a tím zjednodušit pohyb zaměstnanců po pracovišti.

 
          Našim hlavním výrobním programem jsou veškeré kompletační a montážní práce ze všech možných výrobních odvětví. Zvládáme také jednoduché truhlářské práce, především výrobu rámečků uplatňujících se v naší keramické dílně. Máme prostory přizpůsobené pro velmi různorodou práci. Jsme vybaveni elektrickým vysokozdvižným vozíkem, díky kterému jsme schopni složit a naložit potřebný materiál z dodávkových i nákladních aut. Dále máme jedno pracoviště vybaveno pro práci se stlačeným vzduchem. Všechny práce vykonané touto dílnou, lze uplatnit v rámci náhradního plnění.

          Našim současným hlavním zadavatelem práce je firma Jansen Display s.r.o., pro kterou děláme cca 20 druhů montážních a kompletačním prací. Dále spolupracujeme s několika dalšími obchodními partnery, pro které děláme různé ruční práce.

          Zaměstnanci chráněných dílen mají 6 nebo 8 hodinovou pracovní dobu. K dispozici mají sociální zázemí včetně sprchových koutů, oddělené šatny, bezbariérový pohyb po celém objektu, plně vybavenou kuchyňku a jídelnu. Nově se nám v loňském roce podařilo zřídit a poměrně kvalitně vybavit posilovnu, kterou mají zaměstnanci možnost zdarma využívat v odpoledních hodinách ve svém volném čase.

Více o práci (zakázky, činnosti), na kterých pracují či pracovali zaměstnanci se zdravotním postižením v technické chráněné dílně  zde

Jak se k nám dostanete zde.

Významné obchodní partnery naleznete zde

Díky podpoře Nadačního fondu Veolia ve výši 50.000,- Kč jsme pořídili paletový vozík, který nám velmi pomáhá při práci!


V roce 2018 se nám podařilo získat další finanční prostředky na vybavení dílny od těchto společností: 

       

Bližší informace:
Vedoucí chráněné dílny

Pavel Hronek
Rovná 277, 415 01 Teplice
E-mail: hronek@arkadie.cz
Tel.: 724 707 951, 602 785 367Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.