Prodej výrobků chráněných dílen | ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Zaměstnávání osob se zdravotním znevýhodněním > Prodej výrobků chráněných dílen >

Prodej výrobků chráněných dílen

Prodej výrobků chráněných dílen Arkadie se uskutečňuje několika způsoby. 
    
Výrobky všech dílen, (ale také díla od uživatelů sociálních služeb stacionářů, případně žáků speciální školy) si můžete od roku 2005, v široké škále, koupit v obchůdku Arkadie, který je sám chráněným pracovištěm. Prodavačky ochotně výrobky nabídnou, dárkově zabalí, případně přijmou objednávku na ty, které nejsou momentálně na skladě. Obchůdek najdete v centru lázeňské části Teplic, na Roosveltově náměstí

     Z tepla domova, bez ohledu na vzdálenost od Teplic, můžete naše výrobky zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu.

Dalším místem, kde můžete výrobky dílen získat, je stánkový prodej, spojený převážně s různými historickými trhy, výročními akcemi obcí institucí a podniků a podobnými příležitostmi. Typické modrobílé stánky lákají návštěvníky pestrým výběrem výrobků z keramiky, textilu, dřeva a dalších materiálů, ale také svíček nebo výpěstků.

  

Podstatná část výroby putuje k velkým zákazníkům, kteří tyto výrobky používají jako příležitostné dárky svým obchodním partnerům nebo zaměstnancům. Takové objednávky, uskutečňované v rámci náhradního plnění povinnosti zaměstnávat osoby zdravotně znevýhodněné na trhu práce, jsou pro chráněné dílny velmi efektivní.

Naše keramika a výrobky z džínoviny získaly značku Krušnohoří - regionální produkt 

Prodej výrobků chráněných dílen zajišťuje
pracovnice pro marketink

Dana Kittlová (Orgoníková)
orgonikova@arkadie.cz, tel.: 608 800 160


 Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.