Natočili o nás | ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Natočili o nás >

Natočili o nás

K 30. výročí založení ARKADIE byl natočen tento krátký film, který zachycuje šíři podpory a práce s lidmi se zdravotním postižením naší organizace v současnosti. Od výuky ve škole, přes zaměstnávání a poskytování sociálních služeb až k aktivnímu trávení volného času.

26.září 2018 navštívili Arkadii mladí fotbalisté FK Teplice, kteří předtím pomohli svým zapojením do projektu Oborové zdravotní pojišťovny (OZP) Každý krok pomáhá k získání daru OZP ve výši 20 tisíc korun. Seznámili se s naší organizací a také si vyzkoušeli práci v našich chráněných dílnách. Z návštěvy vzniklo toto video.

5.září 2018 splnili tepličtí fotbalisté velké přání zaměstnanci našich chráněných dílen Láďovi Valtrovi. Pozvali ho na svůj trénink, ukázali mu zázemí stadionu a obdarovali ho dárky, pro něj opravdu vzácnými. Více shlédnete zde.

28.listopadu 2017 navštívil naše dílny v Úpořinách, v souvislosti s kompletací kalendáře DOMA 2018, Petr Čtvrtníček. Pro propagaci tohoto kalendáře, jehož výtěžek bude věnován Arkadii, bylo natočeno toto video.


V souvislosti s udělením značky Krušnohoří - regionální produkt našim výrobkům z rifloviny, natočila Asociace regionálních značek v roce 2016 toto video.

 
V červenci 2016
navštívili mladí zaměstnanci firmy Cemio naše chráněné dílny v rámci spolupráce na projektu Kamzík. Z prodeje každého balení tohoto přípravku věnuje firma Arkadii 1 kč a v našich chráněných dílnách vznikli keramičtí kamzíci pro kampaň na podporu jeho prodeje. Při návštěvě vzniklo z iniciativy zaměstnanců firmy toto video.

11.prosince 2014 se v Šanovské mušli uskutečnily tradiční Vánoce s Arkadií. Vznikla hezká prezentace fotografií.

19. dubna 2014 se vysílání České televize věnovalo rozdělení konta Adventních koncertů 2013.

15.prosince 2013 se v chrámu sv.Mikuláše na pražské Malé Straně uskutečnil třetí adventní koncert České televize, který byl věnován Arkadii. 

4.září 2013 se stala obsahem pořadu České televize Klíč spolupráce Arkadie a Lebenshilfe "Altmark West"

6.března 2011
odvysílala Česká televize pořad Kde peníze pomáhají, ve kterém seznamuje diváky s využitím prostředků, získaných v rámci charitativní akce Pomozte dětem.

.Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.