ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Zájezd do termálních lázní. >

Zájezd do termálních lázní.


Datum konání:
16.11.2012

Místo konání:
Altenberg, SRN


Termální lázně v Altenbergu, ležícím jen pár kilometrů za německými hranicemi, se staly vyhledávaným cílem i pro teplickou Arkadii.  V pátek odpoledne vyrazil plný autobus za vodními radovánkami, relaxací a příjemnou atmosférou do Altenbergu. Celkem se zúčastnilo padesátdva  žáků, klientů, zaměstnanců a rodinných příslušníků, spolu s osmi  asistenty, napříč středisky Arkadie.
               Počasí bylo chladné, nad venkovním bazénem v Altenbergu se vznášel opar a nebylo vidět na krok. To ale nikomu nevadilo, aby nevyužil pohostinnosti termálních bazénů. Během chvilky byli všichni v příjemně teplé vodě. Dvě hodiny uběhly rychle a najednou byl konec. A tak hurá do šatny, nezapomenout na vše, co jsme si přivezli, a zase příště nashledanou.  
              Bylo příjemné se setkat se mezi sebou, mezi pracovníky, žáky a klienty z jednotlivých středisek Arkadie a zase potvrdit určitou tradici.
              Všem patří dík za příjemně a užitečně strávený čas a všichni se můžeme těšit na další návštěvu příjemného prostředí termálních lázní. Poděkování všem, kdo se zasloužili o příjemný zážitek a hladký průběh akce. Dík patří Autobusové dopravě pana Jiřího Boudy z Duchcova, která zajistila bezproblémovou a příjemnou dopravu do bazénu a zpět.

Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.