ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Vystoupení kroužku REV!VAL na múzické přehlídce Divadlo na zámku >

Vystoupení kroužku REV!VAL na múzické přehlídce Divadlo na zámku


Datum konání:
08.09.2017

Místo konání:
Vnitřní nádvoří teplického zámku.


Kroužek REV!VAL, hudební sbor dětí z Arkadie, jejich kamarádů a pedagogů, zahájil svým pátečním vystoupením 12.ročník múzické přehlídky Divadlo na zámku. Za své spontánní vystoupení, zpestřené pozdním příchodem hlavního dětského protagonisty Káji, který přijel rovnou z přeboru v kuželkách a do „revivalského“ trička se oblékal rovnou na pódiu při prvních tónech písničky, by si zasloužili početnější publikum, ale tvrdé fanouškovské jádro, které přišlo, bylo o to nadšenější. Mladí muzikanti, zvyklí vystupovat i na pražských pódiích předvedli svou klasiku – živelný projev, nadšení každého z muzikantů.

                Projektem punkově laděné kapely (sami tomu říkají dětský punk) navázali mladí pedagogové, sami muzikanti, na tradici společného vystupování dětí a pedagogů „školičky“ na veřejnosti, kterou před mnoha lety uvedla do praxe Jarka Svobodová, „šéfka“ tohoto pracoviště. Od dob jejího působení se pravidelně zúčastňují festivalu Slunce v pražské Akropoli, tamější úspěšné vystupování jim otevřelo cestu na další festivaly, jako je United Islands of Prague, bohnický Mezi ploty, letos si vyjeli i do Olešnice u Havlíčkova Brodu. Opakovaně také vystupují na teplické Malé Paříži, ústeckém Malém Hamburku či děčínském Rogalo DC. Zkrátka „světáci“.

Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.