ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Vystoupení hudebního kroužku Revival >

Vystoupení hudebního kroužku Revival


Datum konání:
30.11.2013

Místo konání:
Rezidence Tereza Dubí


                Děti z hudebního kroužku REVIVAL školičky Arkadie na Valech se svými pedagogy vyrazily do domova seniorů Rezidence Tereza Dubí, aby potěšili babičky a dědečky svým vystoupením.

                Za doprovodu elektrické a akustické kytary a violoncella (ten obstarali pedagogové), ale také flétniček (ty zase ovládly děti) zazpívali členové kroužku veselé písničky za svého repertoáru. Poslechnout si je přišli obyvatelé domova do společenské místnosti, která byla milými diváky zcela zaplněna. „Po skončení vystoupení dostaly děti jako poděkování od babiček a dědečků dodatečně velikonoční dárky,“ říká Zuza Potočková, jedna z doprovázejících pedagogických pracovnic. „Koncert se vydařil, všichni byli spokojeni a potěšeni, že si mohli udělat vzájemně radost příjemně stráveným společným dopolednem.“

                Hudební a dramatická výchova je důležitou součástí působení na děti v soukromé speciální škole Arkadie. V průběhu roku vystoupí vždy v několika zařízeních pro seniory, uspořádají vystoupení  pro veřejnost a vyvrcholením je účast na festivalu integrace Slunce v pražském paláci Akropolis.
Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.