ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Vernisáž výstavy >

Vernisáž výstavy


Datum konání:
14.03.2013

Místo konání:
Muzeum města Duchcova


 

Vernisáž výstavy „Jaro v Arkadii“, kterou pořádá Arkadie, společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené a Základní škola a praktická škola Arkadie o.p.s  se uskutečnila ve čtvrtek 14. března v Poppelově výstavní síni Muzea města Duchcova.

V programu slavnostního zahájení výstavy se představili s hudebním vystoupením žáci prvního stupně Základní školy a praktické školy Arkadie, o. p. s. pod vedením paní učitelky Dity Gözové. 

Již pošesté, tentokrát na začátku jara,  se představuje v Poppelově síni duchcovského muzea Arkadie. Od roku 2002, kdy začala spolupráce těchto organizací, se mají možnost občané Duchcova, ale i další návštěvníci, seznámit s tím, co nového v Arkadii vzniklo.      

            Letošní výstava je po předloňské podzimní expozici tematicky zaměřena na jarní  barvy . V zajímavých prostorách výstavní síně najdete jak díla  žáků speciální školy, tak  klientů denních stacionářů  a dílen Arkadie. Oči návštěvníků zajisté potěší obrázky, svíčky, zajímavé výrobky z papíru a již tradiční keramiky veselých barev.

Autorky výstavy Lenka Machaloušová, Dita Nerudová, Jitka  Riedelová, Dana Šejnohová a Lenka Pichertová se na základě pozitivních ohlasů z vernisáže výstavy rozhodly, že se pokusí v příštím roce zrealizovat podobnou výstavu Arkadie v Teplicích. Máme se tedy na co těšit!

                Výstavu můžete shlédnout od 15. 3.  až do 26. dubna , každý všední den od 9 do 17 hodin.
Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.