ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Turnaj v kuželkách >

Turnaj v kuželkách


Datum konání:
15.09.2016

Místo konání:
Kuželna TJ Lokomotiva Ústí n.L.-Všebořice


Když se spojí dvě organizace poskytující sociální služby, ochotný sponzor a vstřícní dobrovolníci, vzejde z toho mnoho dobrého pro klienty. V tomto případě 4.ročník turnaje v kuželkách DOZP (domov pro osoby se zdravotním postižením) Všebořice a Arkadie (společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené).
                Tím velmi ochotným sponzorem je krupský závod firmy Knauf Insulation, který podporuje již řadu let Arkadii celou škálou aktivit. Aktivit opravdu s velkým “A“, protože se vždy jedná o podporu činností, při kterých nezůstane nikdo sedět. Závody na běžkách, cyklistický výlet spojený s plavbou lodí, společná snídaně s následujícím společným tvořením v dílnách, zkrátka Aktivní život. Tentokrát tedy kuželky. A těmi vstřícnými dobrovolníky jsou jak zaměstnanci Knaufu, tak členové Kuželkářského klubu TJ Lokomotiva, v jehož všebořické kuželně se turnaj odehrál.
                Stejně jako v loňském ročníku ovládli stupně vítězů borci z DOZP. Mezi muže na stupních vítězů pronikl z Arkadie jen bronzový Tomáš Nowak, z žen Arkadie se nezadařilo žádné. To ale nebylo vůbec důležité. Společné zážitky podpořily i diplomy a medaile vyrobené v chráněných dílnách Arkadie pro všechny účastníky. Důležité není zvítězit, důležité je se zúčastnit, aktivně.
Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.