ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Sportovně relaxační pobyt >

Sportovně relaxační pobyt


Datum konání:
03.09.2016 - 10.09.2016

Místo konání:
Janské lázně - penzion Sola Fide


Stejně jako v minulých letech, vypravili se i letos klienti a zaměstnanci Arkadie i se svými rodinnými příslušníky na rehabilitačně sportovní pobyt v Janských lázních. V dopoledních hodinách  pro ně byly připraveny léčebné procedury v Obchodní akademii, speciálním zařízení pro studenty s tělesným postižením, ve zbytku dne pak bohatý sportovní, kulturní a poznávací program.

Doprovodný program navazující na dopolední rehabilitaci byl opravdu pestrý. Návštěvu Trutnovského jarmarku zakončil velmi pěkný koncert Petry Janů, ze kterého se nikomu nechtělo. Výlety podnikli také do Vrchlabí, Svobody nad Úpou a Černou horu, vyvrcholením pak byl celodenní výlet do Polska. Vedle výletů tradiční turnaj bowlingu, návštěva aquacentra, mimořádně vydařený karneval, tanec na diskotéce i na kolonádě.

„Poděkování si zaslouží personál penzionu Sola Fidé,“ říká Mirka Horová, vedoucí výjezdu a také vedoucí ekonomického úseku Arkadie, „kolektiv rehabilitace v Obchodní akademii i autobusová doprava Jaroslav Sláma, jmenovitě řidiči Martin Holan.“ Finančně pobyt podpořila Ekodendra s.r.o. Chotějovice, ing.Miroslav Cejnar – vedoucí penzionu Sola Fidé a Lesy ČR. Už dnes se účastníci těší na rehabilitační pobyt v příštím roce.


Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.