ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Sportovně relaxační pobyt >

Sportovně relaxační pobyt


Datum konání:
13.09.2015 - 20.09.2015

Místo konání:
Janské Lázně - penzion Sola Fide


          V neděli se v odpoledních hodinách vrátilo 33 účastníků z řad uživatelů sociálních služeb a zaměstnanců chráněných dílen z týdenního rehabilitačního pobytu v Janských Lázních, který se již opakuje čtvrtým rokem. I tentokrát přálo počasí a proto se daly vedle pravidelné rehabilitace uskutečnit také veškeré naplánované aktivity. Mezi ně patřily především turistické vycházky do okolí, vyjížďka lanovkou na Sněžku a Černou horu. Velmi vydařený byl výlet na denní Safari ve Dvoře Králové. Mezi tradičními sportovními aktivitami nechyběl ani bowling. Ve čtvrtek večer se také konal maškarní rej na téma „známé filmové postavy“, kterého se tato výborná parta lidí dokonale zhostila.
          Velké poděkování patří dárcům a to firmě BZ Cranes a ing. Miroslavu Cejnarovi z Penzionu Sola Fidé. Poděkování patří také zajištění dopravy firmě Autobusová doprava Jaroslav Sláma s řidičem Martinem Holanem, především za jeho skvělý přístup ke zdravotně znevýhodněným účastníkům.

Mirka Horová

   Aneta na safari                       Bára a Patrik na maškarním        Všichni na SněžceVytvořila společnost NEXU, s.r.o.