ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Sportovně relaxační pobyt. >

Sportovně relaxační pobyt.


Datum konání:
20.09.2014 - 27.09.2014

Místo konání:
Janské Lázně - penzión Sola Fide                Z týdenního sportovně relaxačního pobytu v Janských Lázních se vrátili zaměstnanci chráněných dílen a klienti sociálních služeb teplické Arkadie. V krkonošském lázeňském městečku nebyli poprvé, rádi se sem vrací opakovaně již několik let.

                Stejně jako v minulých letech se vedle rehabilitačních procedur věnovali účastníci pobytu řadě dalších aktivit. „Kromě tradičního klání čtyř družstev v bowlingu, plavání a taneční party v kostýmech nám vcelku dobré počasí nám umožnilo obohatit program o několik turistických akcí,“ říká ekonomka Arkadie a zároveň organizátorka tohoto pobytu Mirka Horová. „Vyjeli jsme lanovkou na Sněžku, navštívili Špindlerův Mlýn a Vrchlabí. Dokonce jsme se podívali za hranice do polské Jelení Hory, kde jsme si i nakoupili a při zpáteční cestě prohlédli park miniatur v Kowarech.“  Programu se nevyhnul ani hit letošního léta - v rámci ručních prací vytvářely zejména ženy a dívky náramky z barevných gumiček. Krásným završením pobytu bylo před koncem pobytu „Večerní Safari“ ve Dvoře Králové formou projížďky otevřeným autobusem mezi zvířaty s poutavým vyprávěním průvodce.

                To vše by se nemohlo uskutečnit bez podpory sponzorů. Děkujeme  firmám BZ cranes s.r.o Novosedlice, Jan-Kůs  Lisec  Bílina a ISOline EU s.r.o. Praha. Poděkování patří také skvělému personálu penzionu Sola Fide. Už teď se všichni těší na příští pobyt.
Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.