ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Sportovně rekreační pobyt >

Sportovně rekreační pobyt


Datum konání:
05.09.2020 - 12.09.2020

Místo konání:
Karlov pod Pradědem - Jeseníky


               Určité polevení aktivity koronaviru v letních měsících umožnilo uskutečnit Arkadii naplánované pobytové akce. Jednou z nich byl také tradiční „horalský“ týden. Po loňských Krkonoších v Janských Lázních to byl letos pobyt v Jeseníkách, v Karlově pod Pradědem.

               Slunné počasí konce léta přímo vybízelo k turistickým výšlapům a tak všichni podle svých možností ušli denně alespoň několik kilometrů. Někdy  byly cílem okolní lesy či Malá Morávka, jindy to byl Praděd a ti nejzdatnější zvládli i stezku Bílý potok s označením velké náročnosti. „Autobus, fy AD Jaroslav Sláma, řízený samotným majitelem, který jsme měli k dispozici po celou dobu pobytu,“ říká Mirka Horová, ekonomka Arkadie, tady ve funkci vedoucí pobytu, „nám umožnil výlety vzdálenější, do Karlovy Studánky, Lázní Jeseníku či historické polské Nysy. Jako vždy nechyběla ani taneční zábava, tentokrát v retro stylu. Nadšení všech bylo takové, že se do společného veselí zapojil i personál. Úžasná domácí strava, naprosto bezproblémový týden se skvělou partou a velice ochotným a milým personálem, prostě nádhera!“

               Poděkování za vydařenou akci patří jak  sponzorům, kterými byly BZ Cranes, škola AGC a M.Horová, tak skvělému personálu Soliter, ale i všem jejím účastníkům.

Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.