ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Sportovně rekreační pobyt >

Sportovně rekreační pobyt


Datum konání:
06.10.2014 - 10.10.2014

Místo konání:
Rekreační chata TJ NOLA v Petrovicích


Denní  stacionář v Krupce, respektive sedm uživatelů doprovázených třemi asistenty. absolvovali pobyt v objektu TJ Nola v Petrovicích. Účastníci odjeli v pondělí 6. října z Krupky svozovým automobilem do Petrovic na chatu v příjemném prostředí.

Chata je po částečné rekonstrukci a lépe přizpůsobena pro pobyt lidí se zdravotním postižení, obzvláště pro vozíčkáře, kterých v celkovém počtu byli čtyři. Počasí bylo sychravé, ale našel se čas na posezení u ohně i na malé procházky po okolí. Tradičně nás navštívili ostatní uživatelé z denního stacionáře a mohli vychutnat poklidnou atmosféru chaty a okolí.

Pravidelné pobyty uživatelů služby denního stacionáře mají význam nejenom pro samotné uživatele ve změně prostředí, možnosti si ověřit dovednosti a schopnosti každého z nich. Pro rodiny uživatelů, které každodenně se starají o svého rodinného příslušníka, přináší úlevu v možnosti získat trochu času taky pro sebe. Poděkování patří TJ Nola, za zapůjčení chaty a další posilování vzájemné spolupráce, dík patří i asistentům za zvládnutý pobyt všech účastníků.Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.