ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Sportovně rekreační pobyt >

Sportovně rekreační pobyt


Datum konání:
09.09.2013 - 13.09.2013

Místo konání:
Rekreační chata TJ NOLA, Petrovice


Rekreační chata v Petrovicích, patřící TJ Nola Teplice, nabídla letos naposledy svou pohostinnost osmi uživatelům denního stacionáře a sociálně rehabilitační dílny v Krupce. Společně je doprovázeli tři asistenti ze střediska v Krupce.
               Počasí bylo chladné, celý den bylo pod mrakem a k zemi stále padal drobný déšť. Tak bylo možné si vyjít na procházku jen na krátkou chvíli. Vycházka do lesa a pátrání po houbách také vyplňovalo čas trávený venku. V úterý přijeli na návštěvu zbylí uživatelé a asistenti z denního stacionáře, bohužel jsme nedodrželi tradici společného opékání vuřtů a tak se debatovalo o všem a o ničem. Tentokrát se týden pomalu táhl a vzhledem k počasí si všichni trochu přáli, aby už tu byl čtvrtek, a tradiční balení a těšení se domů. V pátek dopoledne se všichni letos rozloučili s petrovickou chatou a hurá domů.
             Poděkování patří všem, kteří se podíleli na příjemném pobytu pro uživatelé denního stacionáře, hlavně asistentům, řidiči p. Novotnému za bezproblémovou dopravu tam i zpět a samozřejmě TJ Nola Teplice za zapůjčení chaty.
Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.