ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Sportovně rehabilitační pobyt >

Sportovně rehabilitační pobyt


Datum konání:
09.05.2015 - 16.05.2015

Místo konání:
Hotel Petr Bezruč Malenovice - Beskydy


             Tradičního týdenního jarního rehabilitačního pobytu, tentokrát v nové destinaci - hotel Petr Bezruč Malenovice – se zúčastnilo 36 zaměstnanců, klientů a žáků školy včetně rodinných příslušníků.
                „Týden v krásné přírodě Beskyd a za velmi pěkného počasí jsme si všichni užili nejenom welnes procedur, ale i sportovní činnosti, turistiky a výletů do blízkého okolí,“ říká Mirka Horová, ekonomka Arkadie a zároveň organizátorka výjezdu. „ V rámci poznávání  regionu jsme hned druhý den po příjezdu absolvovali  předem domluvenou prohlídku Slezskoostravského hradu s průvodcem Xaverem  Zahozencem v dobovém kostýmu.“ 
V průběhu týdne pak účastníci ještě navštívili Frýdek nad Ostravicí, Frýdek Místek a polský Těšín. Jako při předchozích pobytech nechyběl ani tradiční taneční rej na téma pohádkových bytostí, který překypoval fantazií nádherných kostýmů. V programu byl i bowling, na který si tentokráte účastníci sami vytvořili sadu medailí ze samotvrdnoucí hmoty.
                Na závěr je třeba poděkovat sponzorům, kteří zpříjemnili účastníkům pobyt. Pan Jakub Peřina zaplatil zaměstnancům, klientům a žákům školy procedury, firma ISO line EU s.r.o. pak darovala nápoje pro pitný režim.Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.