ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Soustředění hudebního souboru Arkadie >

Soustředění hudebního souboru Arkadie


Datum konání:
05.10.2012 - 08.10.2012

Místo konání:
Penzion U svaté Barbory v Dubičkách


Patnáct muzikantů hudebního souboru Arkadie se od pátku do pondělí pilně připravovalo na nastávající hudební sezónu, ale také relaxovalo v kouzelně barevné podzimní krajině Českého středohoří, v penzionu U svaté Barbory v Dubičkách.
           Spolu s klienty Arkadie se soustředění souboru, který pod vedením Jirky Nového pracuje už téměř dvě desítky let, zúčastnili i jeho další členové, ať už z řad zaměstnanců Arkadie či kamarádů klientů. Řadu let se souborem spolupracují a soustředění se také zúčastnili, dva, mnoha Tepličanům známí muzikanti, Honza Kostohryz a Pavel Štrobl. Ale nejen muzikou žili po čtyři dny. Každou volnou chvíli mezi zkouškami vyplnily výlety do okolí, soutěže a společné povídání. A největší radost? Potěšení ze stále se rozšiřujícího repertoáru a jeho zvládnutí, Už teď se všichni těší na potlesk diváků adventních koncertů.
           Zbývá už jen poděkovat. Kromě těch, kteří se muzicírování v Arkadii celoročně věnují, je to personál penzionu a aktivní rodiče členů souboru, kteří soustředění sponzorovali.
Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.