ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Slavnostní předání šeku Rodinného pivovaru Bernard >

Slavnostní předání šeku Rodinného pivovaru Bernard


Datum konání:
23.05.2012

Místo konání:
Stacionář Novoveská Teplice


Již do třetího roku vstoupila podpora Arkadie Rodinným pivovarem BERNARD. Na začátku byla anketa, ve které Tepličané rozhodli, že 10 haléřů z každé Teplické jedenáctky, prodané v teplické značkové prodejně tohoto pivovaru, bude směřovat do Arkadie.

            A protože Tepličané vypili již více než 150 tisíc lahví tohoto moku, putovalo již do Arkadie celkem 15.386,-- korun. Při letošním slavnostním předání šeku jsme byli ujištěni, že akce trvá i v roce letošním. Tento rok předával manažer značkových prodejen, pan František Jiřík, vedoucí teplického stacionáře Arkadie, Zuzaně Nétkové, již 2. šek. Před tím si ale prohlédl celé zařízení, doslova od půdy až po sklep, seznámil se s činností denního stacionáře a prohodil i pár slov s klienty tohoto zařízení. Mužská část osazenstva se nezapřela, když se nejvíce zajímala o to, zda na nadcházejícím slavnostním zahájení lázeňské sezóny bude i stánek Bernardu. Pánové byli ke své spokojenosti ujištěni, že ano.  V debatě došlo i na piva nealkoholická (vedle řidičů to zajímá i lidi, kteří pro trvalou medikaci alkohol pít nemohou) a i tady měl pan Jiřík pozitivní odpověď: „Vaříme a nabízíme dva druhy nealkoholických piv: světlé, polotmavé a osvěžující nealkoholické nápoje švestka a višeň“.
              Rodinný pivovar BERNARD patří k podnikům, kterým není situace ve společnosti lhostejná. „Nejvíce se samozřejmě angažujeme“ říká František Jiřík „na Humpolecku, v regionu, kde jsme tak říkajíc doma. Tam, protože jsme rodinný pivovar, děláme akce pro celé rodiny. Ale pomáhat chceme i tam, kde jsou naše značkové prodejny. Proto jsem také u vás, v Arkadii“.  Setkání bylo velmi příjemné a lze se jen těšit na další spolupráci. Více o akci zde.Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.