ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Setkání koordinační skupiny projektu >

Setkání koordinační skupiny projektu


Datum konání:
27.05.2019 - 29.05.2019

Místo konání:
Sídlo Lebenshilfe "Altmark West", Gardelegen


Už sedmé setkání v rámci projektu „Spolupráce a výměna nápadů, metod a postupů v pomoci osobám se zdravotním postižením ve střední Evropě" financovaného z programu ERASMUS+, aktivity Strategická setkání, se uskutečnilo v Gardelegenu, v sídle německého partnera projektu, organizace Lebenshilfe Altmark-West .

Předmětem tohoto setkání byla setkání koordinační skupiny, které svedlo dohromady vedoucí pracovníky projektu i managementu zapojených partnerských organizací. Program zahrnoval kromě vyhodnocení dosavadního průběhu projektu, plnění stanovených cílů, výstupů a naplánování dalšího postupu, také doprovodnou část, kterou se stala celodenní návštěva Postupimi se zámky Sanssouci a Cecilienhof (zde byla v závěru 2.světové války sepsána známá Postupimská dohoda) a dalšími pamětihodnostmi.

Následnou aktivitou projektu bude, kromě tvorby výukových manuálů v každé ze zapojených partnerských organizací, setkání projektového týmu už v září, tentokrát v teplické Arkadii.Více fotografií naleznete zde.Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.