ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Předání šeku Rodinného pivovaru BERNARD a.s. >

Předání šeku Rodinného pivovaru BERNARD a.s.


Datum konání:
11.07.2013

Místo konání:
Chráněná dílna ve středisku Stará Duchcovská


Když v roce 2010 uváděl Rodinný pivovar Bernard na trh Teplickou jedenáctku, svěřil rozhodnutí o tom, kterou neziskovou organizaci na Teplicku by měl podporovat, Tepličanům, účastníkům ankety. Ti tehdy svým hlasováním dali podporu Arkadii a tak od té doby směřuje k největšímu nestátnímu poskytovateli sociálních služeb v teplickém regionu z každé prodané láhve tohoto moku 10 haléřů. V uplynulých dnech tedy přijel zástupce známého humpoleckého pivovaru s šekem za Teplické jedenáctky, vypité v loňském roce.

Letos navštívil manažér značkových prodejen Rodinného pivovaru Bernard a.s. (ta teplická je ostatně na tržním náměstí) pan František Jiřík nejmladší chráněnou dílnu Arkadie. Ve středisku „Helena“ na Staré Duchcovské vznikají svíčky, košíky pletené z novinového papíru (divili byste se, jak málo z nich čiší ty noviny), přání z ručního papíru a nápadité textilní doplňky. To všechno si pan Jiřík pečlivě prohlédl a předal při této příležitosti vedoucí dílny Janě Štarkové šek na 6584 korun,  odpovídající množství Teplických jedenáctek, vypitých v loňském roce. Přítomné zástupce Arkadie přitom ujistil, že podpora Rodinného pivovaru BERNARD trvá i v letošním roce. Je to hezký příklad sociálního chování významného výrobce, příklad jistě hodný následování.  Vy můžete přispět tím, že si zajdete na Tržní náměstí, do značkové prodejny Rodinného pivovaru BERNARD a.s., a ochutnáte Teplickou jedenáctku třeba k nedělnímu obědu.
Manažér značkových prodejen Rodinného pivovaru BERNARD a.s. František Jiřík předává symbolický šek vedoucí chráněné dílny Janě Štarkové.

Více o celém projektu zdeVytvořila společnost NEXU, s.r.o.