ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Předání daru DPD >

Předání daru DPD


Datum konání:
28.01.2013

Místo konání:
Sídlo společnosti DPD, Praha Modletice


Spolupráce firmy DPD s Arkadií má další pokračování. Ve firemním sídle v Praze Modleticích převzali v minulých dnech zástupci vedení Arkadie dar v celkové výši 26853 korun. Předání byli přítomni ti, kdo se na daru pro Arkadii podíleli – výkonný ředitel DPD Oldřich Kaláb, zaměstnanci firmy i tvář akce „A čeho se vzdáte vy?“, herec a režisér Jakub Kohák.
           Zaměstnanci DPD se totiž v průběhu prosincového firemního dne  „vzdali“ ve prospěch Arkadie 5234 Kč, tu firma DPD zdvojnásobila, čímž vznikla částka 10468 Kč. Zbytek je hodnota třinácti spacáků a šesti karimatek, které dostali zaměstnanci jako vánoční dárek od firmy a rovněž se jich vzdali ve prospěch Arkadie. Další částka bude Arkadii předána jako výsledek výše zmíněné charitativní akce, kterou firma DPD uspořádala pro podporu čtyř neziskových organizací.
            „Firma DPD se stala jedním z našich nejvýznamnějších sponzorů“, říká Karel Klášterka, projektový manažér Arkadie. „Bez dopravní kapacity, kterou sponzorsky tato firma poskytuje Arkadii, bychom nemohli spolupracovat na výrobním programu pro německého dodavatele a o práci by tak přišlo devět zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.“ Spolupráce s DPD je výborným příkladem, jak může podnikatelský sektor podporovat neziskové organizace. 

Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.