ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Plavecké závody INTEGRACE VII. >

Plavecké závody INTEGRACE VII.


Datum konání:
30.11.2011

Místo konání:
Městská plavecká hala Louny


Již počtvrté se zúčastnila skupina mladých sportovců ze soukromé speciální školy Arkadie plaveckých závodů, pořádaných lounskou organizací Sdružení pro pomoc mentálně postiženým a plaveckou školou Prosen Louny. Sedm žáků školy, v doprovodu dvou pedagogů, se  s vervou pustilo do boje o medaile.  S mnohými  ze soupeřů se poznali nebo i skamarádili v minulých ročnících.

Ve velké konkurenci získal  1.místo ve 100 m prsa Fanda Bláha z Ohníče, žák 8.ročníku ZŠS, druhou, tentokrát bronzovou medaili, získala štafeta na 4x25m, ve složení Sabina Žaloudíková, Martin Slavík, Fanda Bláha a Martin Quaser.  Všichni účastníci dostali tašku s drobnými dárky a občerstvení.

Účast mladých plavců z Arkadie na lounských závodech Integrace se stává hezkou tradicí a tak se kluci a děvčata těší na příští ročník. Plavání je navíc sport, který je pro zdraví dětí s hendikepem velmi užitečný a tak lze organizátorům akce jen poděkovat .


  01                 50 m prsa, start - Vítězslav Reininger v 5. dráze a Martin Slavík ve 2. dráze
  02                 cíl štafety 4x24m - Fanda Bláha který plaval jako 1. čeká na 4. v pořadí Martina QuaiseraVytvořila společnost NEXU, s.r.o.