ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Návštěva termálních lázní >

Návštěva termálních lázní


Datum konání:
29.11.2013

Místo konání:
Termální lázně v Altenbergu (SRN)


Termální lázně v Altenbergu  se staly v pátek vyhledávaným cílem  pro teplickou Arkadii.  Odpoledne vyrazil plný autobus za vodními radovánkami, relaxací a příjemnou atmosférou do bazénů v Altenbergu. Celkem se zúčastnilo dvacet šest   žáků, klientů, zaměstnanců a rodinných příslušníků, spolu se sedmi  asistenty ze čtyřech středisek Arkadie.

               Počasí bylo studené, nad venkovním bazénem v Altenbergu se vznášel opar. Nikomu to ale nevadilo a tak všichni využili pohostinnosti termálních bazénů. Během chvilky byli všichni v příjemně prohřáté, teplé vodě. Dvě hodiny uběhly rychle a najednou byl čas opustit bazén a rychle do šatny. Hlavně nezapomenout na nic, co jsme si přivezli, a zase příště na shledanou. 

              Bylo příjemné setkat se mezi sebou, mezi pracovníky, žáky a klienty z jednotlivých středisek Arkadie a zase potvrdit určitou tradici.

              Všem patří dík za příjemně a užitečně strávený čas a po dlouhé době i setkání lidí z jednotlivých středisek Arkadie.  Poděkování patří všem, hlavně asistentům, kteří jeli jako doprovod, za hladký průběh akce. Poděkování patří Autobusové dopravě pana Jiřího Boudy z Duchcova, která zajistila bezproblémovou a příjemnou dopravu do bazénu a zpět.

Marek Petlan
Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.