ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Druhé dějství Střihatonu 2014 >

Druhé dějství Střihatonu 2014


Datum konání:
14.08.2014

Místo konání:
Salon Kapa


            Když skončila červnová akce kadeřníků Redken Střihaton 2014, po které byl předán Arkadii šek na částku převyšující 300 tisíc korun, přislíbili organizátoři akce, že jako bonus upraví kadeřníci vlasy deseti zaměstnankyním chráněných dílen a uživatelkám služeb Arkadie. Na jejich slib došlo v minulém týdnu a zkrášlovací akce se v salonu Kapa paní Marty Moravcové uskutečnila.

            Deset mladých dam z Arkadie se svěřilo do rukou paní Moravcové a jejích dvou kolegů a nelitovaly. Odborníci se jim cele věnovali a výsledek byl znát. „Proměna byla úžasná,“ říká Katka Jelínková, pracovní konzultantka Arkadie, která adeptky zkrášlování doprovázela, „všechny účastnice akce byly velmi spokojeny a péče, která jim byla kadeřníky poskytnuta si velmi váží“.

            Své uplatnění už nalezlo i oněch 300 tisíc, které organizátoři Střihatonu předali v červnu vedení Arkadie. Významnou měrou tyto finanční prostředky přispěly k výměně oken v budově 1.stupně školy, která se uskutečnila v první polovině prázdnin. 1.září přijdou již děti do nového. Poděkování za umožnění těchto stavebních úprav patří všem zainteresovaným účastníkům Redken Střihatonu,  paní Moravcové a jejím kolegům ze salonu Kapa pak navíc za péči, kterou věnovali zaměstnankyním a klientkám Arkadie.
Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.