ARKADIE Teplice

Společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené
Úvodní strana > Kalendář pořádaných akcí > Historie pořádaných akcí > Den dětí s udicí >

Den dětí s udicí


Datum konání:
15.06.2017

Místo konání:
Rybník v Proboštově


           Není Den dětí jako Den dětí. Sice o dva týdny později, ale o to atraktivnější jeho oslavu připravili pro kluky a holky ze soukromé speciální školy Arkadie rybáři z MO Teplice Českého rybářského svazu a jeden z nejvýznamnějších sponzorů Arkadie, firma Knauf Insulation.

            Tou oslavou jsou už po několik let rybářské závody na Proboštovském rybníku. Rybáři připravili vše potřebné, od náčiní až po návnady a ujali se odborné asistence žákům. A pak už následovalo nahazování a čekání – na to až „zabere“ a také na trochu toho štěstí na to co zabere. Štěstí největší asi měla Bára Vítová, na háčku ji skončil trofejní kapr, který měl 91cm a cca 18 kg. Každému závodníkovi se ale sčítaly jednotlivé úlovky a tak se stalo, že ani takový kapitální macek na celkové vítězství nestačil. Dostala cenu za největší rybu, celkovým vítězem se ale stal Fanda Obolecký. Na závěr přijali vítězové z rukou pana Lasíka za rybáře a ředitele Knaufu pana Brázdy diplomy a keramické „rybářské“ ceny vyrobené v chráněných dílnách Arkadie. Všichni si pak společně pochutnali na občerstvení, které zajistil Knauf.

            Poděkování za krásný den plný sluníčka a zážitků patří rybářům z MO ČRS Teplice, Knaufu Insulation, pedagogům ze školy Arkadie a v neposlední řadě i kamarádům ze stacionáře Arkadie pod vedením Zuzky Nétkové za poctivé fandění.


Vytvořila společnost NEXU, s.r.o.